Hyaluron pen – kurz

Hyaluron pen – kurz

450,00 

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Kurz zahŕňa teoretickú aj praktickú časť. Hyaluron pen ponúka najnovší trend v aplikovaní produktov kyseliny hyalurónovej.

Popis kurzu

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Kurz zahŕňa teoretickú aj praktickú časť. Kurz nie je akreditovaný Ministerstvom školstva VVaŠ SR.

Cieľ: Kurz hyaluron pen ponúka najnovší trend v aplikovaní produktov kyseliny hyalurónovej. Umožní vám rozšíriť obsah vášho podnikania a priniesť vašim klientom veľmi žiadané a populárne služby vo svete krásy. Revolučná novinka v oblasti krásy, ktorá dokáže do pokožky aplikovať kyselinu hyalurónovú bez použitia ihiel. Zariadenie ma špeciálny piest s pružinou, ktorý zabezpečuje rovnomerné a rýchle vpravenie kyseliny hyalurónovej do pokožky na základe vytvoreného tlaku vzduchu. mikroskopický otvor, cez ktorý sa pod kožu vstrekuje kyselina hyalurónová, mezokoktauly a biorevitalizanty, je dvakrát menší ako priemer ihly použitej na injekcii. Pri aplikácii kozmetických látok metódou hyaluron pen sa látky absorbujú a distribujú pod kožu oveľa lepšie v porovnaní s injekciami so základnou ihlou. Absolvent musí zvládnuť teoretické a odborné zručnosti nutné pre danej činosti.

Charakteristika kurzu: ide o kurz určený výhradne pre kozmetičky. Je vhodný aj pre začiatočníkov, stačí len chcieť a učiť sa rozvíjať. Počas kurzu sa naučíte zručnosti nutné pre výkon danej činosti. Tieto služby môže poskytovať kozmetička vo svojom salóne na rozšírenie svojej činnosti ako doplnkové služby. Kurz bude prebiehať individuálnou formou podľa dohody s lektorky s účastníkom.

 

Obsah kurzu: úvod do kurzu hyaluron pen training, diagnostika pleti klienta, ako správne nastaviť a používať hyaluron pen,  ako pripraviť seba, klientov a priestor výkonu zákroku, priebeh zákroku, správna starostlivosť po zákroku

Časový rozsah kurzu:     8 vyuč. hod. (1 deň)

 

Účastnícky poplatok:      450,- €

 

V cene kurzu je aj prístroj (tlakové pero, cca 60,- eur) a 1 balenie 2 ml kyselina hyaluronová (cca 120,- eur).

Forma štúdia:

Bude upresnená pri otvorení kurzu

Kurz otvárame:

Časový rozsah kurzu:

8 vyuč. hodín

Kurz prebieha:

Akadémia Komenského
Námestie SNP 9
Trenčín

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

450,00