Origami – prímestský tábor pre deti

Origami – prímestský tábor pre deti

50,00 

Origami

Origami je staré japonské umenie skladania papiera. Používa iba niekoľko pomerne jednoduchých spôsobov prehýbania papiera, ale ich vzájomných kombinovaním sa dajú vytvoriť aj veľmi zložité tvary.

Popis kurzu

Origami je staré japonské umenie skladania papiera. Používa iba niekoľko pomerne jednoduchých spôsobov prehýbania papiera, ale ich vzájomných kombinovaním sa dajú vytvoriť aj veľmi zložité tvary. Origami je vhodné nielen pre dospelých, no rovnako aj pre deti. Rozdiel je len v náročnosti postupu. Keď si deti osvoja základné ťahy, môžu sa smelo pustiť do zložitejších diel. Naučte sa skladať origami v tvare zvieratiek počas letných prázdnin. Poskladať si môžete takmer všetky druhy zvierat. Naučíme vás skladať mačky, psov, korytnačky, ale aj žabky či dokonca delfína a vy sa tak na chvíľu môžete ocitnúť v zvieracej ríši.

 

Prímestské tábory “bez spania” organizujeme v dvoch turnusoch (pondelok – piatok) s programom pre deti od 8:30 do 12:30 hod. Sú plné hier, kreatívnych činností a spoločných okamihov s novými kamarátmi. Prímestský tábor je vhodný pre deti od 7 do 12 rokov. Stačí si priniesť kancelársky papier a fixky.

 

Termíny:                                  10.7.2023 – 14.7.2023 (1. turnus) alebo

                                                    7.8.2023 – 11.8.2023 (2. turnus)

 

Miesto konania:                     V.A.J.A.K. s.r.o., Nám. SNP 9, Trenčín

 

Poplatok:                                   50,- € / turnus

Forma štúdia:

Bude upresnená pri otvorení kurzu

Kurz otvárame:

7.8.2023
8:30 hod.

Časový rozsah kurzu:

týždeň

Kurz prebieha:

Akadémia Komenského
Námestie SNP 9
Trenčín

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

50,00