Microblading obočia

Microblading obočia

350,00 

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Microblading obočia je zatiaľ jediná metóda, ktorá dokáže reálne napodobniť prirodzené obočie, kedy sa netetuje plošne s ohraničenými kontúrami, ale ľahkým šrafovaním s pružným perom. Tým dosiahneme efekt prirodzeného a stále upraveného obočia.

Popis kurzu

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Microblading obočia je zatiaľ jediná metóda, ktorá dokáže reálne napodobniť prirodzené obočie, kedy sa netetuje plošne s ohraničenými kontúrami, ale ľahkým šrafovaním s pružným perom, čím dosiahneme efekt veľmi prirodzeného, dokonalého a stále upraveného obočia. Táto metóda je výborná aj na korekcie a opravy staršieho obočia. Kurz zahŕňa teoretickú aj praktickú časť. Kurz nie je akreditovaný Ministerstvom školstva VVaŠ SR.

 

Cieľ: Absolvent musí zvládnuť teoretické a odborné zručnosti nutné pre danej činosti.

 

Charakteristika kurzu: ide o kurz určený výhradne pre kozmetičky. Je vhodný pre začiatočníkov, nemusíte mať umelecké schopnosti, stačí len chcieť a učiť sa rozvíjať. Počas kurzu sa naučíte zručnosti nutné pre výkon danej činosti. Tieto služby môže poskytovať kozmetička vo svojom salóne na rozšírenie svojej činnosti ako doplnkové služby. Kurz bude prebiehať individuálnou formou podľa dohody s lektorky s účastníkom.

 

Obsah kurzu: čo je to permanentný make – up, rozdiel medzi klasickou a ručnou metódou permanentného make-upu, určenie vhodného dizajnu obočia podľa typu tváre a osobnosti klientky, farebné rozlíšenie pigmentov, tvarovanie obočia pred výkonom permanentného make-upu, príprava pracoviska a klientky, poučenie klientky, ako sa má o obočie starať po výkone permanentného make-upu, hygienické zásady pred a počas výkonu, praktický tréning, praktický výkon na modelke pod odborným dohľadom lektorky

Časový rozsah kurzu:     8 vyuč. hod. (1 deň)

 

Účastnícky poplatok:      350,- €

 

V cene je zahrnutý základný materiál pre absolvovanie kurzu.

Forma štúdia:

Bude upresnená pri otvorení kurzu

Kurz otvárame:

Časový rozsah kurzu:

8 vyuč. hodín

Kurz prebieha:

Akadémia Komenského
Námestie SNP 9
Trenčín

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

350,00