Kurz tetovania pre kozmetičky

Kurz tetovania pre kozmetičky

200,00 

Kurz tetovania pre kozmetičky

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Ide o drobné tetovania (drobné vzory, nápisy atď.). Na kurze sa oboznámite s aktuálnymi predpismi v oblasti legislatívy, hygieny a technického vybavenia tetovacieho ateliéru.

Popis kurzu

Tento kurz je určený pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť svoju činnosť. Ide o drobné tetovania (drobné vzory, nápisy atď.). Na kurze sa oboznámite s aktuálnymi predpismi v oblasti legislatívy, hygieny a technického vybavenia tetovacieho ateliéru. Kurz zahŕňa teoretickú aj praktickú časť. Kurz nie je akreditovaný Ministerstvom školstva VVaŠ SR.

 

Cieľ: absolvent musí zvládnuť teoretické a odborné zručnosti nutné pre výkon tatéra

 

Charakteristika kurzu: ide o kurz určený výhradne pre kozmetičky. Je vhodný pre začiatočníkov, nemusíte mať umelecké schopnosti, stačí len chcieť a učiť sa rozvíjať. Počas kurzu sa naučíte mini tetovania, plné obočie, ozdoby tela, drobné nápisy, ornamenty, …. Tieto služby môže poskytovať kozmetička vo svojom salóne na rozšírenie svojej činnosti ako doplnkové služby. Teoretická časť kurzu obsahuje postupy dodržiavania hygieny, konkrétne hygieny a dezinfikácie pracovných pomôcok, ľudskej kože, ošetrenie hotového tetovania a vysvetlenie postupov správneho používania pracovných pomôcok. Kurz bude prebiehať podľa dohody s účastníkmi.

 

Obsah kurzu: vymeranie obočia, zakreslenie na tvár, vybratie vhodného návrhu, umiestnenie návrhu, vytlačenie a pretlač na kožu, linkovanie postup pri tetovaní, hojenie a následná starostlivost o tetovanie, praktické cvičenie na umelej koži.      Absolvent kurzu bude samostatne schopný zvládnuť všetky postupy prípravy a vyhotovenia malého tetovania a tetovania obočia. Oboznámi sa so zásadami hygieny. Po absolvovaní kurzu absolvent obdrží certifikát.

Časový rozsah kurzu:     10 vyuč. hod.

 

Účastnícky poplatok:      200,- €

 

V cene je zahrnutý základný materiál pre absolvovanie kurzu (umelá koža, tetovacie farby, sterilné ihly, tetovací strojček, pretláčací papier, dezinfekčné prípravky, rukavice, kelínky na farbu, vazelína, anestetiká, servítky, tetovacia fólia).

Forma štúdia:

Denné štúdium

Kurz otvárame:

Časový rozsah kurzu:

10 vyučovacích hodín

Kurz prebieha:

V.A.J.A.K. s.r.o.,
Námestie SNP 9
Trenčín

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

200,00